« Korzyści wynikające z drukowania onlineZdjęcia reklamowe dla restauracji »

Etapy pracy grafika reklamowego

  by  , Saturday 22 April 2017, Categories: Wszystko o reklamie
Etapy pracy grafika reklamowego

Skonstruowanie wysokiej jakości materiału reklamowego jest zadaniem skomplikowanym, składającym się z kilku etapów. Dlatego też, kiedy zajmuję się danym projektem odstawiam na bok wszystkie pozostałe, aby móc w pełni skupić się tylko na tym konkretnym.

Ustalenie priorytetów 

Pierwszym etapem mojej pracy jest zawsze ustalenie szczegółów z klientem. Podczas spotkania lub też za pomocą komunikatorów internetowych próbuję dowiedzieć się od klienta, co jest dla niego priorytetem jeśli chodzi o dane zlecenie. Mowa tu o cechach projektu, na których zależy mu najbardziej.

Plan i realizacja projektu 

Kiedy wiem już czego oczekuje klient, mogę zacząć tworzyć szczegółowy plan projektu. Zawsze jednak po zakończeniu jednego z etapów tworzenia ulotek konsultuję efekty z klientem, aby upewnić się, że wszystko jest tak, jak sobie tego zażyczył. Wolę konsultować się na bieżąco, abym nie musiała zmieniać całego projektu już po jego zakończeniu.

Z komputera na papier 

Projekty w zasadzie w 100% procentach tworzę w komputerze, przy użyciu najlepszych do tego programów. Jednakże, ostatecznie przeważnie konieczne jest przeniesienie treści na papier do ulotek.

Wydawać by się mogło, że jest to już jedynie formalność, a najważniejsze jest stworzenie atrakcyjnych grafik. Jednak jeśli popełnię błąd na etapie druku, źle sformatuję tekst czy tez wybiorę niskiej jakość papier do ulotek cała moja praca może pójść na marne. Dlatego też, zawsze staram się być skupiona i przykładać dużą wagę do wszystkich czynności, także tych mniej kreatywnych, a raczej czysto technicznych.

No feedback yet

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
February 2023
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
 << <   > >>

Search

Random photo

Papeteria dla firm - estetyczny element identyfikacji wizualnej

  XML Feeds

Blog software