« Jakiego fotografa na sylwestra wybrać? Amatora czy profesjonalistę?Stojak reklamowy - świetne rozwiązanie »

Firmowa metka

  by  , Friday 1 December 2017, Categories: Wszystko o reklamie
Firmowa metka

W czasie mojej pracy jako grafik reklamowy złamałam już nie jeden ząb, dlatego wiem, czego oczekują klienci od przedsiębiorców - zarówno tych małych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i tych dużych, posiadających oddziały w wielu miastach Polski, a nawet za granicą. W zasadzie nie chodzi o to, czego oczekują, ale o to, skąd mogliby czerpać informacje o tym, czego szukają.

Zaprojektowałam już niejedną ulotkę reklamową, która przyniosła oczekiwany sukces. Zdarzyło mi się też tworzyć i takie, które nie zainteresowały odbiorców – dlatego wiem, na jakie informacje zwracać uwagę i w jakiej podawać je formie, aby uwiodły konsumentów.

Szczególnie ciekawą formą są dla mnie naklejki reklamowe dla firm. To nietypowa propozycja, która, choć wydaje się banalna, sprawdza się całkiem skutecznie. Jej dużą zaletą jest to, że promuje przedsiębiorstwo trochę przypadkiem. Raz naklejona na jakąś powierzchnię, pozostaje na niej na długi czas, zbierając żniwo. Pozwala to zobaczyć ją nawet tym, którzy początkowo nie wiedzieli, że mogliby być zainteresowani produktami bądź usługami danej firmy.

Jeżeli są dobrze zaprojektowane, to takie naklejki stanowią nie tyle materiał promocyjny, co element ozdobny, z którego skorzysta wiele osób, chcących, aby przedmioty w ich otoczeniu, nabrały osobistego charakteru.

Najlepiej jest, kiedy takie naklejki reklamowe są dwukolorowe – czarne z barwnym akcentem, który chcemy podkreślić. Taki sposób wyróżniania działa najskuteczniej, ponieważ wybija się pośród innych, ale nie jest zbyt nachalny ani przytłaczający dla oka odbiorcy.

No feedback yet

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
August 2019
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 << <   > >>

Search

Random photo

Etapy pracy grafika reklamowego

  XML Feeds

Blog software