« Twój idealny kalendarz ściennyNa jakie okoliczności warto zatrudnić fotografa? »

Kalendarze ścienne tygodniowe

  by  , Thursday 26 October 2017, Categories: Wszystko o reklamie
Kalendarze ścienne tygodniowe

Dzisiaj chciałabym poruszyć temat kalendarzy ściennych - dokładnie chodzi o kalendarze ścienne tygodniowe. To doskonała forma reklamy dla mniejszych i większych firm.

 

Z myślą o kliencie

 

Wydaje mi się, że kalendarze ścienne są jednymi z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych. Nie są to bowiem nieprzydatne akcesoria, o których klient zapomni już w chwilę po tym, jak je otrzyma. Kalendarz ścienny tygodniowy przyda się każdemu i wywoła przyjemne, ale nienachalne skojarzenia z firmą.

Kalendarze tygodniowe

 

Moim zdaniem, przewaga kalendarzy tygodniowych nad tradycyjnymi, tkwi w ich szczegółowości. Dają one posiadaczowi możliwość zapisywania swoich planów z dużym wyprzedzeniem. Aby kalendarz ścienny był skuteczny jako gadżet reklamowy, musi posiadać logo firmy. Wcale nie musi być ono duże i rzucające się w oczy - dyskretnie sygnowane strony, logo na stronie tytułowej - to w zupełności wystarczy, by wzbudzić w kliencie pewien rodzaj przywiązania do marki.

 

Kiedy wręczać kalendarze?

 

Kalendarze klientom można wręczać praktycznie z każdej okazji - moje doświadczenie pokazuje, że mogą być one doskonałym prezentem na początek nowego roku, upominkiem z okazji zakończonej właśnie transakcji, czy rodzajem podziękowania za owocną współpracę.

Podsumowując, uważam kalendarze za niezwykle przydatny gadżet reklamowy. Jego siła tkwi w prostocie i funkcjonalności, które z pewnością doceni każdy klient.

No feedback yet

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
May 2022
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 << <   > >>

Search

Random photo

Jak złożyć opakowanie kartonowe

  XML Feeds

powered by b2evolution