Nowoczesna forma reklamy »

Pomoc dla e-sportowej drużyny

  by  , Monday 23 July 2018, Categories: Wszystko o reklamie
Pomoc dla e-sportowej drużyny

Jeszcze kilkanaście lat temu praktycznie nikt nie wiedział co to jest e-sport i z czym on się wiąże. Wszystko zmieniło się kilka lat temu, kiedy legendarni członkowie "Złotej Piątki" wygrali w ogromnym turnieju odbywającym się w Polsce i zyskali status najlepszej drużyny świata. Wtedy każdy zapragnął być taki jak oni, i pojedyncze osoby zaczęły zakładać drużyny, z którymi walczyli o sukces.

Wybór osób do drużyny

 

Aby stworzyć odpowiednią drużynę, należało wybrać pięć podstawowych osób, które będą odpowiadały za podstawowe role, które w zależności od drużyny mogą się diametralnie różnić.  Istnieje jednak kilka podstawowych ról - jedną z nich jest snajper, który sztukę grania z bronią snajperską opanował do perfekcji.

Logo dla drużyny

 

Osoby to tylko część tworzenia drużyny. Członkowie drużyn muszą mieć odpowiednie logo, które pozwoli im zostać zapamiętanym zarówno poprzez pojedynczych, jak i graczy, którzy posiadają już własne drużyny. Takie logo jest szczególnie ważne podczas turniejów, gdzie bardzo często zawodnicy mają własne koszulki polo z nadrukiem, na którym znajduje się logo drużyny i ich nick, a także dodatkowe logo sponsorów.

Projekt koszulki polo z nadrukiem drużynowym

 

Odpowiednie logo dla drużyny to nie problem na grafików, którzy zawodowo projektują różnego rodzaju grafiki. Jako graficzka potrafię ze słów zaprojektować logo, którego oczekują osoby zamawiające koszulki z własnym logo, a podczas wygranej tej drużyny czuje się, iż moja niewielka pomoc pomogła im zostać kimś, kim zawsze chcieli.

No feedback yet

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
December 2018
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 << <   > >>

Search

Random photo

Papier firmowy - jak to projektuję?

  XML Feeds

Social CMS software