« Teczki ofertowe w branży budowlanejNowoczesna forma reklamy »

Pomoc dla e-sportowej drużyny

  by  , Monday 23 July 2018, Categories: Wszystko o reklamie
Pomoc dla e-sportowej drużyny

Jeszcze kilkanaście lat temu praktycznie nikt nie wiedział co to jest e-sport i z czym on się wiąże. Wszystko zmieniło się kilka lat temu, kiedy legendarni członkowie "Złotej Piątki" wygrali w ogromnym turnieju odbywającym się w Polsce i zyskali status najlepszej drużyny świata. Wtedy każdy zapragnął być taki jak oni, i pojedyncze osoby zaczęły zakładać drużyny, z którymi walczyli o sukces.

Wybór osób do drużyny

 

Aby stworzyć odpowiednią drużynę, należało wybrać pięć podstawowych osób, które będą odpowiadały za podstawowe role, które w zależności od drużyny mogą się diametralnie różnić.  Istnieje jednak kilka podstawowych ról - jedną z nich jest snajper, który sztukę grania z bronią snajperską opanował do perfekcji.

Logo dla drużyny

 

Osoby to tylko część tworzenia drużyny. Członkowie drużyn muszą mieć odpowiednie logo, które pozwoli im zostać zapamiętanym zarówno poprzez pojedynczych, jak i graczy, którzy posiadają już własne drużyny. Takie logo jest szczególnie ważne podczas turniejów, gdzie bardzo często zawodnicy mają własne koszulki polo z nadrukiem, na którym znajduje się logo drużyny i ich nick, a także dodatkowe logo sponsorów.

Projekt koszulki polo z nadrukiem drużynowym

 

Odpowiednie logo dla drużyny to nie problem na grafików, którzy zawodowo projektują różnego rodzaju grafiki. Jako graficzka potrafię ze słów zaprojektować logo, którego oczekują osoby zamawiające koszulki z własnym logo, a podczas wygranej tej drużyny czuje się, iż moja niewielka pomoc pomogła im zostać kimś, kim zawsze chcieli.

No feedback yet

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
November 2022
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 << <   > >>

Search

Random photo

Druk UV i jego zalety

  XML Feeds

Social CMS software