« Koszulki reklamowe z nadrukiem - czy to skuteczna forma promocji?Efekty pracy profesjonalisty »

Praca jest sztuką

  by  , Thursday 19 April 2018, Categories: Wszystko o reklamie
Praca jest sztuką

Zdecydowanie lubię swoją pracę. Oczywiście ma też swoje minusy, ale, który zawód ich nie ma? Ja jednak zawsze staram skupiać się na walorach mojego fachu. A jestem grafikiem, więc jest ich naprawdę sporo.

Jednym z nich są możliwości jakie daje moja branża. To przede wszystkim ciekawe kontakty. W życiu nie poznałabym tylu ludzi, ani nie uzyskała tylu nowych możliwości, gdyby nie moja praca. Ponadto daje mi okazję do poszerzania swojej wiedzy. A to sprawia, że nie mogę się nudzić i ciągle się rozwijam. Staram się też być na bieżąco ze wszystkim tym, co się w branży dzieje. W końcu też dzięki temu mogę łapać fajne zlecenia reklamowe. Robię to w różnych miejsca, ale są takie, które idealnie się do tego nadają.

A są nimi targi poligraficzne na świecie. To coś jak mundial dla fanów piłki, albo karnawał w Rio. To wielkie święto i niesamowite wydarzenie. Właśnie wtedy pojawiają się wszelkie nowinki i nowości. Zwykle wracam z takich targów naładowana pozytywną energią, pomysłami, no i przede wszystkim kontaktami. A to ma przełożenie na moją pracę i zarobki. Mam też okazję pokazać tam siebie i to co tworzę, więc jest to dobre miejsce dla mnie, ze względów finansowych. Targów jest wiele i odbywają się w różnych miejscach. Ja wybieram te najbardziej elitarne i zrzeszające tylko specjalistów. Cenię mój czas więc chcę go poświęcam i angażować się w rzeczy tego wartę.

Zachęcam Was również do brania udziału we wszystkim, co pomoże Wam się rozwijać. Stanie w miejscu jest szkodliwe, idźcie do przodu.

Feedback awaiting moderation

This post has 1 feedback awaiting moderation...

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
October 2019
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 << <   > >>

Search

Random photo

Cześć i czołem!

  XML Feeds

CMS + user community