« Stojaki reklamowe - pierwsze zwrócenie uwagiForma współpracy z klientem - jak zacząć? »

Reklamy, bannery i transparenty, czyli zastosowania i zalety druku solwentowego

  by  , Wednesday 28 February 2018, Categories: Wszystko o reklamie
Reklamy, bannery i transparenty, czyli zastosowania i zalety druku solwentowego

Mimo, że najczęściej nie zwracamy na to uwagi to druk solwentowy towarzyszy każdemu z nas. Reklamy, banery, transparenty i inne wydruki wielkoformatowe to wszystko najczęściej jest drukowane właśnie drukiem solwentowym.

Wbrew pozorom druk solwentowy ma bardzo wiele zastosowań. To właśnie tym sposobem są drukowane grafiki, którymi ja się zajmuję. To, co nas otacza w przestrzeni miejskiej - bilbordy, transparenty, flagi, reklamy, to wszystko najczęściej jest drukowane własnie drukiem solwentowym. Wynika to z wielu czynników i wielu zalet tego rodzaju druku. Przede wszystkim, można drukować wielkoformatowe rzeczy, w tym najczęściej reklamy. Kolejną zaletą tej to, że druk solwentowy można stosować na różnego rodzaju powierzchniach - od papieru po tkaniny, banery i płótno. Dodatkowo ja, jako grafik nie muszę bać się używania kolorów i różnego rodzaju obrazów, ponieważ druk solwentowy jest odporny i na wodę i na promieniowanie UV. Nie ukrywam, że świadomość tego, że moja praca przetrwa w takich warunkach, trochę mnie uspokaja. Jedną z głównych zalet tego druku jest również to, że ze wszystkich wielkoformatowych możliwości, to właśnie druk solwentowy jest najbardziej ekonomiczny, przy czym wydruk nie trwa długo, wystarczy aby wyschła farba, która jest używana.

Spośród wielu możliwości wydruku wielkoformatowego druk solwentowy, zarówno dla mnie jako grafika, jak i dla klienta jest najbardziej korzystny. Ja mogę spokojnie pracować nie mając prawie żadnych ograniczeń, a klient ma pełną dowolność, jeżeli chodzi o materiał na którym chce umieścić swoja reklamę.

No feedback yet

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
October 2019
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 << <   > >>

Search

Random photo

Stojaki reklamowe - pierwsze zwrócenie uwagi

  XML Feeds

powered by b2evolution CMS