« Jak złożyć opakowanie kartonowePomoc dla e-sportowej drużyny »

Teczki ofertowe w branży budowlanej

  by  , Thursday 10 June 2021, Categories: Wszystko o reklamie
Teczki ofertowe w branży budowlanej

Druk teczek ofertowych - najważniejsze informacje

Teczki ofertowe w branży budowlanej zazwyczaj realizowane są w druku offsetowym. Przeważnie w nakładach od 100 sztuk. Najczęściej stosuje się jednostronny druk. Oczywiście można również zadrukować ich wnętrze, co spowoduje, że będą się dodatkowo wyróżniać na tle konkurencji. Powszechnie stosowany dla potrzeb druk teczek to papier - kreda mat o gramaturze 350 g. Stosuje się również karton o gramaturze 270 g lub większej. Głównie teczki ofertowe wykonywane są na sztywnym i twardym surowcu. Dzięki temu są bardzo solidne i trwałe, a przy tym pięknie się prezentują, nie załamują, nie gną. Wyglądają estetycznie, bez problemu można dostarczyć kontrahentowi potrzebną dokumentację budowlaną. 

Teczki ofertowe - o czym warto pamiętać

Druk teczek obejmuje różnorodne rozwiązania, które dotyczące uszlachetniania papieru. Do wykończenia druku wykorzystywane są różnego rodzaju rozwiązania takie same jak w przypadku okładek do katalogów. Dzięki temu można zrealizować teczki z foliowaniem lub z lakierem UV.  W każdej drukarni można znaleźć różne wzory oraz wielkości do realizacji teczek. Dają one możliwość stworzenia produktu, który idealnie będzie dopasowanych do naszych potrzeb oraz upodobań.

Druk teczek ofertowych

Należy pamiętać, aby projekt graficzny dopasować idealnie do wzoru i wielkości teczki.. Najczęściej wykorzystywane teczki to te w formacie A4. Teczki tego rodzaju są doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, w których sporządzane są oferty w formie drukowanej. Można spotkać się z teczkami, w formacie A5, jednak zdecydowanie rzadziej są one drukowane. 

Teczki ofertowe - rodzaje

Teczki ofertowe dzieli się na dwa rodzaje: jednobigowe i dwubigowe. Jednobigowe nie posiadają grzbietu. Dwubigowe posiadają grzbiet, przeważnie o grubości około 5 mm. Wybór jednej z przedstawionych opcji pozwala pomieścić określoną liczbę kartek. Teczki reklamowe jednobigowe pomieszczą do kilkunastu kartek papieru. Teczki dwubigowe pomieszczą nawet do kilkudziesięciu kartek papieru. Bardzo częstym dodatkiem w teczkach ofertowych jest odpowiednie wycięcie z miejscem na wizytówkę.

Feedback awaiting moderation

This post has 2 feedbacks awaiting moderation...

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
March 2023
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 << <   > >>

Search

Random photo

Stojak reklamowy - świetne rozwiązanie

  XML Feeds

Social CMS software