« Zdjęcia reklamowe dla restauracjiSesja ślubna nad morzem »

Ulotki informacyjne narzędziem reklamy

  by  , Friday 14 April 2017, Categories: Wszystko o reklamie
Ulotki informacyjne narzędziem reklamy

Wiele lat w zawodzie pozwoliło mi się nauczyć, jakie materiały najlepiej pełnią funkcję reklamową i jak powinny one wyglądać. Wybór tych najlepszych w każdej sytuacji jest jednak bardzo skomplikowany.

Ulotki informacyjne 

Wiele razy zdarzało mi się realizować projekty dla firm, które zażyczyły sobie zaprojektowanie ulotek informacyjnych. Często projektowałam więc  ulotki składane lub wielkoformatowe zapełnione treściami opisującymi działalność danej firmy.

Oczywiście, ulotki tego typu nie powstają zwykle wcale po to, aby dostarczyć informacji na temat firmy. Ich głównym celem jest reklama. Ulotki informacyjne są bardzo skuteczne, jeśli chodzi o tę ich funkcję.

Maksimum informacji minimum treści 

Bardzo ważną kwestią, o której staram się zawsze pamiętać jest to, aby nie zawierało się w ulotce zbyt wiele tekstu. Im więcej do przeczytania, tym mniej atrakcyjna wydaje się być ulotka. Dotyczy to wszelkiego rodzaju ulotek, gdyż po prostu łatwiej zachęcić ludzi do przejrzenia obrazków i przeczytania kilku zdań, niż do czytania tekstu z wieloma akapitami.

Gdy projektuję ulotki składane lub też inne ulotki informacyjne najtrudniejsze zadanie jakie mam do wykonania to w niewielkiej ilości treści zawrzeć jak najwięcej informacji. Jest to istotne, aby oprócz ciekawych wzorów i rzucających się w oczy kolorów w ulotce pojawiły się również praktyczne informacje o firmie. Sprawiają one, że odbiorca odnosi wrażenie dobrego poznania danej firmy, co przekłada się na rosnące wobec niej zaufanie, co często jest głównym celem reklamy.

No feedback yet

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
October 2019
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 << <   > >>

Search

Random photo

Papeteria dla firm - estetyczny element identyfikacji wizualnej

  XML Feeds

CMS + forums