« Jak zostać projektantem grafiki?Miejska perspektywa »

Zaproszenia na chrzciny

  by  , Sunday 19 March 2017, Categories: Wszystko o reklamie
Zaproszenia na chrzciny

Grafiką na poważnie zajmuje się od 6 lat. Przez ten czas zdążyłam się już wyspecjalizować w pewnych typach projektów. Największą przyjemność daje mi chyba projektowanie rożnego rodzaju zaproszeń np. na śluby czy chrzciny. Dlaczego? Bo można pracować z ludźmi i spełniać niejako ich marzenia.

Zaproszenia na chrzciny cieszą się coraz większą popularnością. Są obecnie już powszechną formą, gdyż zaproszenie telefoniczne jest mało eleganckie. Zresztą do uroczystości chrzcin przykłada się coraz większą wagę. Zwykle jest to czas, kiedy gromadzi się niemal cała rodzina na uroczystym obiedzie. Jakie zaproszenia chrzcielne są obecnie najpopularniejsze? W zasadzie nie ma chyba dominującego typu. Wybór jest bowiem duży, tak samo jak i gusta bywają różne.

Wiele osób na zaproszeniu chce umieścić fotografię swojego dziecka. To chyba też rozwiązanie najprostsze dla grafika. To na pewno ciekawa opcja kiedy zaproszenia są wysyłane pocztą do rodziny mieszkającej na drugim końcu Polski. Wówczas jeszcze przed imprezą można zobaczyć jak maluch wygląda. Poza tym takie zaproszenia są też świetną pamiątką z uroczystości. Poza tym oczywiście królują kolorowe grafiki czy obrazki. Czasem pojawiają się też motywy religijne, bo chrzest to w końcu uroczystość o charakterze religijnym.

Do tego wielu rodziców stawia na ozdoby w postaci ażurowych czy koronkowych detali. Zresztą taka ozdoba, zwłaszcza kolorowa może świetnie ożywić zaproszenie chrzcielne, które przecież najczęściej są białe czy kremowe. Wcale nie muszą być więc nudne.

No feedback yet

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
October 2019
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 << <   > >>

Search

Random photo

Rodzinna fotografia najlepszą pamiątką

  XML Feeds

RWD CMS