« Skąd popularność toreb mesh?Opieraj się na regułach »

Zawieszka na butelkę - potrzebna czy nie?

  by  , Wednesday 24 May 2017, Categories: Wszystko o reklamie
Zawieszka na butelkę - potrzebna czy nie?

Projektuję oczywiście różne rzeczy, ale nie ukrywam, że największą przyjemność sprawia mi projektowanie różnego rodzaju druków ślubnych, a więc zaproszeń, winietek czy zawieszeń na butelkę. Czy warto poświęcić im nieco więcej czasu?


Wiele osób uważa,  że zawieszka na butelkę to już niepotrzebny zbytek. Niektórzy uważają to za mało eleganckie, ale nie brak oczywiście i ich zwolenników. Bywa z tym różnie, o czym wielokrotnie zdążyłam się już przekonać. Rzeczywiście wiele lat temu butelki ozdabiano naklejkami czy zawieszkami, bo były po prosty brzydkie. Obecnie nie chodzi o ich wygląd, ale o to aby wesele było jak najbardziej spersonalizowane. Każda butelka wódki jest w końcu "zwykła" i mało oryginalna. Za sprawą ciekawej zawieszki można nadać jej pewnego rodzaju wyjątkowość  na tę jedną noc. Taki akcent jest wbrew pozorom bardzo ważny. Zawieszki można sobie odpuścić tylko wówczas kiedy alkohol podawany jest w inny sposób. 

Wiele osób jednak zamawia u mnie projekt zawieszek razem z winietkami czy zaproszeniami ślubnymi. W końcu powinny one tworzyć jedną całość koncepcyjną. Co powinno się znaleźć na takiej zawieszce? Wiele zależy od samej pary młodej. Zwykle są to zabawne wierszyki, życzenia dobrej zabawy dla gości oraz okolicznościowe grafiki. Przede wszystkim zawieszki mają wprowadzać odpowiedni nastrój. Poza tym wielu gości zabiera je ze sobą do domu na pamiątkę. Warto więc zadbać o to aby rzeczywiście były taką miłą pamiątką na wiele długich lat.

No feedback yet

Leave a comment


Your email address will not be revealed on this site.
(For my next comment on this site)
(Allow users to contact me through a message form -- Your email will not be revealed!)
March 2023
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 << <   > >>

Search

Random photo

Dlaczego plakaty reklamowe straszą?!

  XML Feeds

b2